Nasza misja 
nie tylko egzamin na prawo jazdy

Naszą misją jest nie tylko nauczenie Cię, w jaki sposób zdać państwowy egzamin na prawo jazdy. Przede wszystkim dążymy do tego, abyś potrafił odnaleźć się na drodze w każdej sytuacji i aby jazda samochodem nie stanowiła dla Ciebie problemu.  Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest dla nas najważniejsze, dlatego czy masz prawo jazdy czy nie, nawet gdy nie jesteś naszym kursantem, możesz się śmiało do nas zgłosić z nurtującym Cię problemem. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.

Nauka jazdy w naszej szkole to najwyższa jakość usług, która gwarantuje Ci satysfakcję i finalny sukces. Sprawdź nas już dziś na niezobowiązujących darmowych zajęciach.

Co nas wyróżnia?

Wyjątkowa kadra

Jesteśmy specjalistami w tym, co robimy. Do końca 2018 roku pracowaliśmy jako egzaminatorzy w WORD Katowice i dokładnie wiemy jak wygląda egzamin na prawo jazdy. Przeprowadziliśmy tysiące egzaminów państwowych na różne kategorie prawa jazdy i obserwowaliśmy co jest przyczyną niepowodzenia podczas egzaminu. Przekuliśmy tę wiedzę na skuteczne metody szkolenia przyszłych kierowców i chcemy się nią z Tobą podzielić podczas naszego kursu. Doświadczenie, cierpliwość i wiedza to nasze atuty na drodze, tym dzielimy się z każdym naszym kursantem, tego jako kierowcy oczekujemy od innych użytkowników dróg.

Wyjątkowa oferta

Jako jedyna szkoła nauki jazdy na rynku w swojej ofercie mamy 31 godzin wykładów. Ta dodatkowa godzina poświęcona jest w całości egzaminowi praktycznemu, wyjaśnieniu zasad i udzieleniu cennych wskazówek.

Nowoczesne materiały dydaktyczne

Ponadto nasi kursanci dostają dostęp do aplikacji mobilnej z wykładami online i do pełnej bazy pytań testowych niezbędnych na drodze do prawa jazdy.

profesjonalizm

Kurs z nami daje Ci bezpieczeństwo i komfort. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się w bardzo przystępny sposób. Wykorzystujemy najnowsze techniki szkolenia w przyjaznej, wspierającej atmosferze.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Nasza propozycja skierowana jest do każdego. Niezależnie czy zaczynasz swoją przygodę z prawem jazdy, czy może jesteś drogowym weteranem, któremu z jakiegoś powodu nie udało się dopiąć swego. Dołożymy wszelkich starań, żeby spełnić Twoje marzenie o byciu kierowcą, zapracujemy na Twoją drogową samodzielność. Na Twój sukces złoży się nasze doświadczenie i Twoja praca - żadnych przypadków - jak na drodze. Jazda samochodem w sposób bezpieczny i profesjonalny to pewny sposób na zdany egzamin na prawo jazdy.

OSK expert

ul. Mazowiecka 12 
44-335 Jastrzębie-Zdrój

numer konta bankowego

10 1050 1605 1000 0092 9231 8442