• Home
  • news
  • Chcesz czuć się pewnie za kółkiem? Przyjdź na naukę jazdy do OSK Expert

Chcesz czuć się pewnie za kółkiem? Przyjdź na naukę jazdy do OSK Expert

Szukasz miejsca, w którym nie tylko będziesz mieć możliwość przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy, ale także takiego, które pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie i komfortowo za kierownicą? Już znalazłeś. W naszej szkole nauki jazdy misją jest przygotowanie kursantów na różnego rodzaju – także te niespodziewane – sytuacje na drodze. Wyposażenie kursantów w niezbędne do radzenia sobie za kółkiem narzędzia to absolutna podstawa, dzięki której zwiększa się bezpieczeństwo na drodze. Z naszą szkołą nauki jazdy egzamin jest jedynie formalnością – dajemy gwarancję wyszkolenia dobrych kierowców, którzy doskonale znają zasady panujące na drodze i wiedzą, co robią.  


Nauka jazdy Jastrzębie Zdrój – profesjonalne i nowoczesne podejście do każdego kursanta 


Kursy w ośrodku szkolenia kierowców są przeprowadzane w ten sposób, by w optymalny sposób łączyły teorię z praktyką. Doświadczeni instruktorzy doskonale wiedzą, w jaki sposób przekazać istotne informacje tak, by były łatwe do przyswojenia i by nie przytłoczyć kursanta ich nadmiarem. Wszystko to przebiega w atmosferze wyrozumiałości, cierpliwości i profesjonalizmu. Nauczyciele – dzięki swojemu doświadczeniu w branży – potrafią dostosować sposób przeprowadzania kursu do danego klienta pamiętając przy tym, że początki bywają różne. Niepewność przed zajęciami i paraliżujący stres podczas siadania za kierownicą? To nie tutaj. W naszej szkole nauczysz się wszystkiego, co jest potrzebne do zdania egzaminu na prawo jazdy, a przyjazną atmosferę otrzymasz jako bonus. 


Co sprawia, że nauka jazdy w Jastrzębie-Zdroju jest tak efektywna i przyjemna?


Składa się na to kilka elementów, które można podsumować w poniższych punktach: 

- doświadczona kadra, 
- materiały dydaktyczne dostępne w formie online, 
- indywidualne podejście do każdego klienta i jego oczekiwań względem kursu, 
- nacisk na bezpieczną i pewną jazdę, 
- darmowe zajęcia próbne. 


Profesjonalne podejście do pracy w OSK Expert da się łatwo udowodnić w liczbach.


Doświadczenie, któremu trudno zaprzeczyć, czyli najważniejsze dane o naszej szkole nauki jazdy w Jastrzębie-Zdroju 


Co wpływa na sukces ośrodka? Przede wszystkim jest to: 

- ponad 30 tysięcy przeprowadzonych egzaminów państwowych na prawo jazdy, 
- najwyższa zdawalność w Jastrzębie-Zdroju – w 2021 roku ponad 80% kursantów zdało egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem, 
- praktyczne podejście – miesięczne trasy z kursantami to około 7 tysięcy przejechanych kilometrów, 
- teoretyczne podejście – 247 godzin miesięcznie przeznacza się na naukę teorii. 

Takim danym nie da się zaprzeczyć. Przekonaj się sam, jak efektywna może być nauka w Ośrodku Szkolenia Kierowców


Wychodząc oczekiwaniom klientów naprzeciw – rozbudowana oferta kursów 

W ośrodku istnieje możliwość wykupienia zarówno podstawowego kursu, jak i usług dodatkowych. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.


Warto zaznaczyć, że do wyboru są trzy pakiety kursów na prawo jazdy kategorii B: 

- Bronze 2.0, 
- Silver 2.0, 
- Gold 2.0. 


Poszczególne grupy różnią się od siebie ceną, liczbą odbywanych zajęć praktycznych oraz sposobem przeprowadzania szkolenia na placu manewrowym i egzaminu praktycznego. Przy wyborze każdego pakietu kursantom jest udostępniana aplikacja mobilna z wykładami i testami online oraz platforma e-learningowa. Istnieje także możliwość opłacenia kursu w wygodnych ratach 0%. Trzecia opcja jest z kolei idealna dla osób, którym zależy na uzyskaniu prawa jazdy w jak najszybszym czasie – jest to kurs przyspieszony, który trwa około 4 tygodnie. 


W ofercie ośrodka nie brakuje także usług dodatkowych, które pozwalają pewniej poczuć się za kierownicą. Wśród nich jest możliwość wykupienia jazd doszkalających (1h), szkolenia na placu manewrowym WORD (30 minut) lub udziału instruktora prowadzącego w egzaminie państwowym. 


Zapisów na kurs podstawowy lub jazdy doszkalające można dokonać online – wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie szkoły. W ten sam sposób wybiera się też preferowane terminy zajęć – dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by rozpocząć kurs prawa jazdy. 

Nauka jazdy jastrzębie zdrój, OSK Expert