• Home
  • news
  • Szukasz szkoły jazdy? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Szukasz szkoły jazdy? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

 Jesteśmy niezwykłą szkołą jazdy. Nie prowadzimy nudnych wykładów, dbamy o atmosferę podczas nauki i... stale dbamy o odpowiedni poziom wiedzy naszych Kursantów. Co więcej, kierujemy swoją ofertę dla każdego.

Kurs na prawo jazdy kategoria b - dlaczego my?

 Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy szkołą z ogromnym doświadczeniem. Przez wszystkie lata \ naszej pracy, nauczyliśmy się tak prowadzić kurs na prawo jazdy, by prezentował on jak najlepszy poziom wiedzy. Robimy to dla naszych Kursantów, by przygotować ich do trudnego egzaminu i jeszcze trudniejszego, samodzielnego poruszania się po drogach. Ponadto naszym atutem jest wymagający, ale jednocześnie cierpliwy zespół. Dzięki temu, udało się nam to, co nie udało się pozostałym, czyli osiągnięcie bardzo wysokiego poziomu szkolenia.


Nie tylko teoria i praktyka - kategoria b, jazdy doszkalające


 Naszym kursantom oferujemy znacznie więcej, niż tylko szkolenie teoretyczne i praktyczne. Prowadzimy również jazdy doszkalające, które pomogą każdemu przygotować się do egzaminu prawa jazdy. Oprócz nich organizujemy szereg dodatkowych szkoleń, związanych z prowadzeniem pojazdu i bezpieczeństwem ruchu drogowego. Wśród młodzieży największą popularnością cieszy się kategoria B prawa jazdy.

Materiały szkoleniowe - nasz atut

 To jednak nie wszystko. Jednym z naszych największych atutów są profesjonalne materiały szkoleniowe, które nasi Kursanci otrzymują na samym początku kursu. Udostępniamy je zarówno w wersji książkowej, jak też multimedialnej. Oprócz nich osoby uczęszczające na nasze kursy mogą skorzystać z przykładowych testów egzaminacyjnych, za pomocą których mogą oni sprawdzić stan swojej aktualnej wiedzy. Testy te - w formie wewnętrznej - przeprowadzamy również w trakcie trwania kursu.


 Wybierając naszą szkołę, wybierasz profesjonalny zespół i konkretne przygotowanie merytoryczne.


kurs na prawo jazdy, kategoria b