• Home
  • news
  • Szybko i skutecznie nauczymy Cię jeździć samochodem!

Szybko i skutecznie nauczymy Cię jeździć samochodem!

Jesteśmy profesjonalną i wyspecjalizowaną szkołą jazdy. Zdobyliśmy odpowiednio duże doświadczenie, dzięki któremu udało nam się zoptymalizować nasze usługi pod kątem merytorycznym. 

Jak działamy, czyli kilka słów o nas i kursie na prawo jazdy kat b


Nasza szkoła jazdy działa w pełni profesjonalnie, opierając swoją pracę na niestandardowych, ale za to bardzo skutecznych metodach. Nasze wykłady nie należą do nudnych. Wręcz przeciwnie - w trakcie tzw. teorii staramy się aktywizować uczestników kursu, by mogli oni z niej jak najwięcej wynieść. Zatrudniony przez nas zespół składa się z osób, dla których nauka jazdy jest prawdziwą pasją.

Kurs prawa jazdy, co możemy zaoferować naszym Kursantom?

1. Dostęp do bogatych materiałów pomocniczych, umożliwiających zapoznanie się ze specyfiką jazdy, Kodeksem Drogowym a także z poszczególnymi podzespołami pojazdu. Wiedza ta sprawdzi się zarówno na egzaminie, jak również podczas samodzielnego poruszania się po drodze.


2. Miły i cierpliwy zespół instruktorów, który dla każdego znajdzie czas. Nasi pracownicy zadbają o to, by jazda z nimi była jak najbardziej owocna. Uważamy, że stres nie jest pomocny w zdobywaniu umiejętności poruszania się po drodze.


3. Szereg rabatów, dzięki którym nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Oferujemy zarówno rabaty cenowe, jak również dodatkowe godziny jazdy.


4. Elastyczny grafik pracy. Jesteśmy dostosowani zarówno do szkolenia uczniów, studentów, jak również osób które pracują zawodowo. Nasz kurs prawa jazdy możemy prowadzić w różnych trybach, zgodnie z potrzebami naszych Kursantów.


5. Merytoryczne przygotowanie do egzaminu. Dzięki nam znacznie łatwiej będzie Ci zdobyć upragnione prawo jazdy.

Zapisz się na kurs prawa jazdy


Czekamy na Ciebie. Jeśli jeszcze się wahasz, sprawdź opinie na temat naszej szkoły. Przekonasz się, że z nami warto się uczyć.

kurs prawa jazdy, prawo jazdy kat b