• Home
  • news
  • Szkoła Nauki Jazdy - dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Szkoła Nauki Jazdy - dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Jesteśmy Szkołą Nauki Jazdy, która od lat działa na ryku i cieszy się uznaniem byłych i obecnych kursantów. Zapewniamy profesjonalną naukę w Ośrodku Szkolenia Kierowców pod okiem doświadczonych wykładowców i instruktorów. Dla naszych kandydatów przeznaczamy dobrze wyposażone sale wykładowe oraz profesjonalne place manewrowe do nauki jazdy wraz z dużą flotą nowoczesnych samochodów. Oferujemy kursy dla kandydatów na nowych kierowców oraz dla kierowców zawodowych wraz z doskonaleniem techniki jazdy a także jazdy doszkalające przed egzaminem i dla osób, które posiadają już uprawnienia do kierowania pojazdami ale chcą poprawić swoje umiejętności.


Prawo jazdy Jastrzębie Zdrój - dlaczego warto wybrać naszą ofertę?


Jesteśmy liderem jeśli chodzi o lokalny rynek, ponieważ wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i fachowa kadra. Dzięki naszej szkole wielu młodych kierowców potrafi obecnie profesjonalnie i bezpiecznie prowadzić samochód i inne pojazdy, co jest najlepszą wizytówką naszej pracy.
Stawiamy na profesjonalizm w codziennej pracy, stąd wykwalifikowana kadra w naszej szkole oraz najnowsze pomoce naukowe i flota samochodów szkoleniowych. Angażujemy się w naszą pracę, która jest również hobby i indywidualnie podchodzimy do każdego kursanta, dbając o każdy aspekt szkolenia i nauki jazdy. Istotne znaczenie ma dla nas przyjemna atmosfera podczas nauki jazdy, która sprzyja wzajemnemu porozumieniu i szybkiemu przyswajaniu wiedzy.


Co oferujemy?


Posiadamy odpowiednio przygotowane sale wykładowe i place manewrowe, co jest podstawą do pracy z kursantami. Dzięki przyjemnej atmosferze nauka w naszej szkole przebiega bezstresowo. Łączymy fachowość z doświadczeniem, jakie posiadają nasi instruktorzy, co przekłada się na wysoki wynik zdawalności egzaminów na prawo jazdy różnej kategorii przez naszych kursantów już za pierwszym podejściem do egzaminu.


Obecnym i przyszłym kursantom w naszej Szkole Nauki Jazdy zapewniamy:
- Kurs teoretyczny w formie tradycyjnych wykładów, które prowadzone są w siedzibie naszej szkoły lub, z uwagi na obostrzenia związane z pandemią Covid-19 - w postaci e-learningu;
- Kurs praktyczny z wykorzystaniem nowoczesnych samochodów - takich samych na jakich zdawany jest później egzamin państwowy na prawo jazdy;
- Jazdy doszkalające dla osób, które przygotowują się do egzaminu praktycznego lub posiadają już prawo jazdy ale chcą podnieść swoje umiejętności.


Wybierz naszą szkołę i zaufaj profesjonalistom!


Wybierając naszą szkołę zyskujesz pewność nauki pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy dobrze przygotują cię do egzaminu teoretycznego i praktycznego, wyjaśnią niezbędne przepisy i zasady poruszania się w ruchu drogowym. Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów i nowoczesnym salom wykładowym poznasz i przećwiczysz testy egzaminacyjne i trasy, którymi możesz jechać podczas egzaminu praktycznego na prawo jazdy. W miłej atmosferze spędzisz czas wraz z innymi kursantami, wymieniając się uwagami i zyskując wiedzę niezbędną do uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu państwowego.

Naszą fachowość potwierdzają pozytywne opinie naszych kursantów, którzy dziś są dobrymi kierowcami, bezpiecznie poruszającymi się po drogach i znającymi przepisy ruchu drogowego. To dla nas najlepsza wizytówka pracy, którą wykonujemy.

prawo jazdy jastrzębie zdrój, jazdy doszkalające przed egzaminem